MUST HAVE KÚSOK TOHTO LETA

Rastúce teploty sú nielen neklamným znakom blížiaceho sa leta ale i signálom pre zaradenie nových kúskov do šatníka. Jedným z nich sú dámske šľapky PUMA FENTY by Rihanna, ktoré by vám toto leto rozhodne nemali chýbať bez ohľadu na to či sa vyberiete na pláž, k bazénu alebo svoju dovolenku budete tráviť v rozpálených uličkách mesta, tieto šľapky by vám rozhodne mali robiť spoločnosť. Ich výhoda? Sú dostupné v troch farebných prevedeniach (army, ružová a biela), takže ich jednoznačne zaradíte do každého outfitu.

Vďaka svojmu dizajnovému a nápaditému prevedeniu prinesú svieži závan do každého outfitu a rozžiaria ho svojou prítomnosťou. Šľapky na pláž? K bazénu? PUMA FENTY by Rihanna sa stávajú ideálnym tipom pre obuv na tohtoročné leto, tak neváhajte aspoň po jednom páre siahnuť, nech môžete i vy prilákať všetky pohľady. Súčasťou šľapiek je i krásne dizajnové vrecúško (dustbag), ktoré slúži nielen pre ochranu vašich letných šľapiek, ale perfektne poslúži i na ich prepravu. A to najmä ak cestujete na letnú dovolenku a potrebujete sa účelne a efektívne pobaliť.

Ak vás šľapky zaujali a túžite, aby vám robili spoločnosť počas celej letnej sezóny, máme pre vás niekoľko dobrých správ. Na našom e-shope ich momentálne objavíte za vynikajúcu cenu, ktorá je jednoznačne bezkonkurenčná. Zároveň sa snažíme pre našich verných zákazníkov stále vytvárať zaujímavé ponuky a tak na našom Instagrame (@luxgood.sk) objavíte tiež promo kódy, ktoré pomôžu naplniť váš nákupný košík štýlovou módou za úžasné ceny. A tak neváhajte a siahnite po výnimočných šľapkách PUMA FENTY by Rihanna, ktoré sú ideálnymi šľapkami nielen počas spaľujúcich letných dní, ale vždy keď túžite siahnuť po kúsku, ktorý je štýlový a zároveň neodolateľný.

V galérií a na našom e-shope nájdete aj iné kúsky a dizajny šľapiek.

Video šlapiek nájdeš tu.